Dlaczego nasza szkoła?

• ponieważ mamy 20 lat doświadczenia

• ponieważ wspólnie z kursantami odnosimy sukcesy

• ponieważ każdego traktujemy indywidualnie

• ponieważ poszukujemy, ulepszamy, angażujemy się

• ponieważ baaaaardzo lubimy to co robimy

Nasza oferta językowa

Referencje

• Dlaczego wybrałam Logos? Pytanie tak obszerne jak wiedza, którą udało mi się tam posiąść. Ze szkołą językową Logos związana jestem od roku 2002 - przeszło szesnaście lat nauki i zabawy, i odkrywania świata i siebie. Przede wszystkim, główną zaletą Logosa jest kameralność i bardzo zindywidualizowane podejście do ucznia. Niewielkie grupy sprawiają, że nauczyciel ma szansę poświęcić czas każdemu z uczniów, wytłumaczyć, pomóc. Metoda nauczania w Logosie łączy zdobywanie wiedzy z zabawą, co sprawia, że chodzenie na zajęcia jest wielką przyjemnością. Różnorodność wykonywanych zadań - bo w końcu nauka języka to nie tylko wkuwanie reguł gramatycznych! - przygotowuje uczniów do kontaktów z językiem w wielu życiowych sytuacjach, od sali egzaminacyjnej po problemy z rezerwacją stolika w restauracji. Logos przygotował mnie do codziennej pracy w i z obcym językiem i uważam, że nie mogłam trafić na lepszą szkołę.

Katty

28/08/2018

• Wybrałam Logos, ponieważ mój starszy brat został zapisany przez rodziców na zajęcia jako pierwszy i bardzo mu się tam podobało. Poza tym nie trzeba było długo czekać na efekty pobieranej tam nauki. Przede wszystkim pamiętam, że lekcje były dostosowane do wieku: gry i zabawy łączone z nauką w najmłodszych latach aż do aktualnych tematów i debat w późniejszym czasie. Do Logos chodziłam około 11 lat, więc wiem o czym mówię i naukę w tym miejscu mogę polecić każdemu ?

Alina

26/08/2018

• Logos to rodzinna szkoła z wieloletnią tradycją. Jej wielkim atutem była dla mnie lokalizacja, ponieważ znajduje się w centrum jednego z większych osiedli we Wrocławiu. Dodatkowo i co najważniejsze tworzą ją profesjonaliści, którzy w sposób interesujący, zabawny, a przede wszystkim przyjazny dla ucznia zarażają swoją pasją i dzielą się wiedzą:)

Małgosia